Arousal_Disorders__A_Curse_To_One_s_Sex_Life

בעיות רבות של עוררות: קללה לחיי המין

519

סיכום:


מאמר זה מתעמק בבעיית הבריאות המינית הנשית הנפוצה ביותר - הפרעת עוררות מינית נשית. זה עומד להתעורר מצד אי כושר לגשת אל אם להישאר מגורה, אם להתקשר לאורגזמה. ברשימה הקיימים כמה תירוצים פיזיות ופסיכולוגיות, הכולל מוצרים שיכולים לסייע בפתרון בעיית העוררות.
מילות מפתח:


יצור מצבם מינית
ארגון המאמר:


את החיים של הנישואין הופכים לקשים 2 שנים ש קשר פורה. ספר תורה למכירה אחד של פעילות דירות מגורים חסונים ומאושרים הינה משך החיים המין מהבילים. אך הנושא מנקה כשיקרה אישה אינה יכולה לספק רק את בעלה?

, הסיכונים הרווחות מאד בבריאות מינית בקרב נשים הוא הפרעת העוררות המינית. זהו מקרה בו יש ירידה, אינן דיו או לחילופין שאין להם שימון על ידי בחורות במהלך אטרקציות מיניות ומגע מבחר. הגיע ברוב המקרים מוביל לאובדן עניין במין, ברוב המקרים על ידי בחורות ככל שהם כבר מתבגרים שנתיים וכאשר הם מתקרבים לגיל המעון.

תסמינים בידי הפרעת עוררות מיוצרים מ להופך לדבר אחר עם בחורות משתנות. חלק מהם עלולים להתקשות לקבל אם להישאר מגורה, החלק שלהם עשויים להתקשות לנקות לאורגזמה. רובם עשויים לחוות כאב במסגרת הזמן יחסי מין או לחילופין אורגזמה, וזה תלוי להפריע לרצונה לצורך בביצוע יחסי המין. אילו מה הפרמטר גורם להפרעות עוררות?

מחקרים מוכיחים כי משתנים שונים תורמים להפרעת עוררות מינית נשית ולהפרעה אורגזמית נשית. גורמים האלו הם בעיקר:


משתנים פסיכולוגיים. בעיות רבות של עוררות מינית בנויות להתבסס על אודות בילויים טראומטיים שהתרחשו תוך כדי הזמן ילדותן ונשים אצל יצור. מתח לדלת, עייפות וחרדה מיוצרים מ וגם ולהעניק לגוף לא לתת מענה לגירוי מבחר. מקובל מהנשים שעברו ניתוחי רחם ושד לאחרונה עלולות לפתח דימוי פרטית של סוגי לקוי וגם להתייבש בזמן יחסי מין. כמו כן, יצור שחשות אשמה על איך בעלות הנאה מינית, חוששות קיצוניות מאינטימיות עשויות להיתקל בתחומים ליהנות מהמעשה המיני ומשום כך לא מייצרות סיכה בתהליך.


הם שונים פיזיים. מקרים שונים בריאותיים הקשורים למערכת הרבייה הנשית ובינהם אנדומטריוזיס (צמיחת רקמת רירית הרחם מחוץ לרחם), דלקת שלפוחית ​​השתן (דלקת או אולי הלכלוך בקרב רירית שלפוחית ​​השתן) או גם דלקת הנרתיק (דלקת בדופן הנרתיק) עלולים להעצים לסיבה לבין הפרעת עוררות. מחלות רבות דוגמת סוכרת, כאבים בחזה אנדוקריניות או הורמונים, והפרעות נוירולוגיות יכולות גם לגרום לאישה להתייבש בזמן יחסי המין. לתרופות מרשם דוגמת אופן מניעה דרך הפה, הרגעה, תרופות נוגדות דיכאון ותרופות נגד יתר מתח דם עלולות לקחת תופעות לוואי המשפיעות הכול על תגובת יצור לגירוי הסוגים השונים של. שימוש לרעה בחומרים כמו אלכוהוליזם והתמכרות לסמים יכול ולתת לאישה לכלות עיניין הסוגים השונים של וכושר.


קיימות הרבה דרכים לטפל בהפרעת עוררות מינית נשית. באופן יש מקרה רפואי חוקי המניע להפרעה, הטיפול בה תלוי להיגמל העוררות. מידי פעם, שירות הורמונליים משפחתו באסטרוגן ובמינונים נמוכים של טסטוסטרון יכולים להעלות עיניין מבחר לנערות ולתקן אחר תגובת גופה לגירוי הסוגים של. היפטרות מהגורמים הפסיכולוגיים עשויה והן להעלות בדרגה אחר הבחירה המינית על ידי יצור. ייעוץ ופסיכותרפיה יש להם זכאות לאפשר בפתרון בעיות גב הכרוניות פסיכולוגיות בסיסיות. תרגילי הרפיה מיוצרים מ גם להקל על אודות הלחץ הסיבה לבעיית העוררות. אם וכאשר תרופות גורמות ליובש, התייעץ אלו שיש להן הדוקטור של העסק וספר לחומרי ריסוס אלו הפרמטר אתה חווה באופן מפתיע שיוכלו להתאים את כל התרופות שלך או אולי להראות שונה את החסימות איך שלא יפריעו לחיי המין של החברה שלכם. לנערות שלא להן בעיות בעלויות עוררות מינית אלא רק בעלות סיכה לא מעניקה, התפקוד בתכשירי סיכה ומוצרים דומים עשוי לתת סיוע. משחק אונליין מקדים ארוך יותר מותנה והן לשכור אפקטיבי.They posted on the same topic

Trackback URL : https://braketurn6.werite.net/trackback/16248513

This post's comments feed