Audio_and_Video_File_Formats___An_Introduction

תבניות קובץ שמע ווידאו: מבוא


699

סיכום:
פורמטים קבצי אודיו ווידאו מפותחים ש הרף מתוך מטרה להגיב המתארת את הדרישות בידי שאיפות כלים וחומרה להפצת קבצים מודרניים. פירמות כמו סוני ומיקרוסופט פיתחו פורמטים מתאימים מיוחדת משלהם לשם אזעקה ומסחר, והקדמה הינו גדלה לשפר מים הבוציים לבהירים 2 שנים.


מילות מפתח:
פורמטים בקרב קבצי שמע, פורמטים בידי קבצי וידאו, פורמטים על ידי קובץ אודיו על ידי וידאו, קבצי וידאו על ידי שמע, פורמט mp3, קובץ MPEG, MPEG-4, AAC, OGG, פורמט שמע מציאותי, פורמט WAV, פורמט WMA, האם קובצי שמע עובדים, קודקים, קובץ AV


חברת המאמר:
פורמטים בידי קבצים קיימים 10 פורמטים אצל קובצי שמע שנמצאים בשימוש נפוץ. יש את קצת פורמטים בידי קובץ וידאו, אלו מ סיומות על ידי קבצי וידיאו שמע עלולות לשגע. זה לא מורכב תיאור קצר על ידי פורמטים ומערכות קובץ אודיו ווידאו המבוקשים שנתיים.

AAC: קידוד שמע מתוחכם זהו פורמט קובץ השמע בו השתמשה אפל גלריה המוסיקה בקרב iTunes, ואותו אחד שדיברנו עומד להגיע לקהל הרחב בעלות סיומת שם טוב הקובץ M4A. הגיע בצורה משמעותית יותר מ- MP3 באיכות הצליל. כמה עולה לכתוב ספר תורה פותח כחלק מקבוצת MPEG4 שבבעלות דולבי (ראה להלן).

AU: פורמט קובץ שמע זה הינה הסטנדרט אותם משתמשים Java, Sun ו- Unix.

MPEG: קבוצת איכותיים לתמונות נעות ישנם עתה 5 סוגי MPEG המתוארים להלן.

MPEG-1: נעשה ניצול במצלמות דיגיטליות ובמצלמות וידיאו בעבור קטעי וידיאו לא גבוהים. יהיה באפשרותכם לראות מקרוב בהפעלה ברמה VHS מ- MPEG-1.

MPEG-2: נמצא לטלוויזיה דיגיטלית בלווין, להקלטת סרטים מקצועיים ולהקלטת שיחות DVD פרטיות. מציג הקלטות בקרב סראונד גדול ערוצי.


MPEG-3: MPEG-3 הוצע כישות, אך בסוף מוזג ל- MPEG-2.

MPEG-4: מכיוון שזאת מערך ה- MPEG החדשה עד מאוד ומשמשת להזרמת תכני פירמה. מהווה נמצא ואלה במקליטי וידאו אישיים ובהורדות מלונות. מניב עבור DivX. הגיע מטיב את אותן השידור הדיגיטלי ואת הגרפיקה והמולטימדיה האינטראקטיביים.

MP3: קבצי שמע דיגיטליים, המקובלים מאד לאחסון ולהשמעת נעמות. היא דוחס את אותה הקבצים לכ -10% מקובץ שמע מסורתי, ורצועת מוסיקה רגילה תראה במספר אצל 5-6 מגהבייט. MP3 מייצג MPEG-1 Audio Layer 3, וכדאי שלא יהיה MPEG-3 כפי שרבים מנחשים. קבצי שמע אופייני ל- MP3 מסביב למוצר איכות התקליטור.

OGG: פורמט קבצי שמע שתומך במגוון גדול של רכיבי Codec, כשיקרה הפופולרי ביותר הינה Codec Audio Vorbis. למרות זאת, קבצי MP3 נתמכים מההבטים כללית 2 שנים מסייע ב Vorbis.

RA: אודיו מציאותי פורמט הגיע הולם להזרמת שמע באמצעות אינטרנט. זהו פורמט קובץ מפתח שיש להן כל מידע השמע המאוחסן בחלל הקובץ מכשיר אייפון שלו.

WAV: הפורמטים הפשוטים נמצא קובץ האודיו, שפותחו באמצעות מיקרוסופט ו- IBM, והובנו ב- Windows 95. הוא פורמט קובץ שמע אינם דחוס בעלויות גדלי קבצים רחבים (10 x MP3), וכדאי שלא יהיה זקוק לעיבוד אחר מתוך מטרה להפעיל אותו. קובץ ה- WAV לא פשוט משלושה גושי מידע: גוש RIFF המזהה את הקובץ כקובץ WAV, גוש FORMAT המזהה מאפיינים דוגמת קצב דגימה וחסימת ה- DATA המכילות רק את הנתונים בעצם, אם כגון מנגינה.

WMA: Windows Media Audio ערכת מיגון דיגיטלית שהומצאה על ידי מיקרוסופט ומשמשת בנגני שמע דיגיטליים ניידים. על ידי WMA באפשרותכם לתכנת קבצי באופן זה שלא ניתן להעתיק את הפעילות, ולהשתמש בו להגנה על קרדיט.

WMF: Windows Media Format הללו הם קבצי אודיו ווידאו המשלבים WMA ו- codec וידאו. הינם נותנים נוי לא מעטה ואבטחת מדיה להזרמה ולהורדה והפעלה אצל יישומים במחשבים.

WMV: Windows Media Video נמצא בנגן המדיה של Windows, זה הזמן מותקן להזרים ולהורדה ולהשמעת מידע שמע ווידאו.

כשיקרה החברה שלך עוסק בפורמטים על ידי קובץ שמע ווידאו, מידי פעם תבחין במונח 'codec'. קודק הינה פשוט קיצור בקרב מקודד מפענח (או מדחס - מדחס). פונקציה עיקרית בקרב קודק הנו לדחוס זרמי פרמטרים של שמע או שמא וידאו, על ידי זה שניתן לזרז המרת דגימות שמע דיגיטליות ומסגרות וידאו ולהפחית את אותם אזור האחסון.

היעד בקרב מידי ה- Codec הנו להוציא את מימד הקובץ למינימום עם תמיכה בדבר איכות שמע ווידאו. אינדיקציה זריזה למקומו בקרב ה- codec בנתיב השידור והקליטה היא:


מכשיר וידיאו (למשל מצלמת וידאו) - כרטיס לכידת וידאו - וידאו דיגיטציה - codec (דוחס ארגון דיגיטלי) - תוצאה (MPEG2, AVI, WMV וכדומה ') - codec (דחיסה) - מסגרות וידאו - מכשיר גלריה.

של שני ה- codec האפקט הדחוסה מועברת למכשיר התצוגה המועבר, מאוחסן בקובץ וכו' '). יאללה במטרה לעבות את אותה הזרימה יותר, אנחנו יכולים בעצם לתאר את אותה כ:

פרמטרים גולמיים - קודק - שידור - קודק - הפעלה

זה פשטני, אולם אירועים הגיע מסמן היכן משתמשים בקודקים. לכן, ע"מ להשמיע סרט וידאו, וידאו עד קטע מנגינות בפורמט מסויים, החברה שלך זקוק לקודק במחשב שלך ע"מ לסייע למוצר שלך לדחוס שוב את כל הקובץ ולמצוא את הדירה.They posted on the same topic

Trackback URL : https://braketurn6.werite.net/trackback/16259559

This post's comments feed